Sisxlis samartlis mimdinare saqmeebis
საქმის ნომერისაქმის დასახელებაგანხილვის თარიღი
მოსამართლე: მაკა გორგოძე
სისხლის სამართლის საქმე თეიმურაზ გოგილის, ირაკლი ჭითანავას, ლევან კოდუას და ვახტანგ გაბისონიას მიმართ, დანაშაული გათვალისწინებული საქართველოს სსკ-ის მე-144 3-ე მუხლის მე-2 ნაწილის ,,ა“, ,,ბ“ ,,დ“ ,,ე’, ,,ზ“ ქვეპუნქტებით
24.10.19 წ.- 12:00სთ დარბაზი №8
მოსამართლე: მაკა გორგოძე
სისხლის სამართლის საქმე დიანა სოფრომაძის მიმართ, დანაშაული გათვალისწინებული საქართველოს სსკ-ის 180-ე მუხლის მე-3 ნაწილის ,,ბ“ ქვეპუნქტით
24.10.19 წ.- 15:00სთ დარბაზი №8
მოსამართლე: მაკა გორგოძე
სისხლის სამართლის საქმე ლევან ვიბლიანის მიმართ, დანაშაული გათვალისწინებული საქართველოს სსკ-ის 177-ე მუხლის მე-2 ნაწილის ,,ბ“ ქვეპუნქტით და მე-3 ნაწილის ,,ბ“ და ,,გ“ ქვეპუნქტებით,
24.10.19 წ.- 16:00სთ დარბაზი №8
მოსამართლე: მარინა სირაძე
სისხლის სამართლის საქმე შონ შამათავას მიმართ, დ/გ საქართველოს სსკ-ის 19,108-ე მუხლით, სსკ-ის 236-ე მუხლის მე-2 და მე-3 ნაწილებით
24.10.19 12:00 სთ. დარბაზი N9
მოსამართლე: მარინა სირაძე
სისხლის სამართლის საქმე რამაზ ლაბაძის მიმართ, დ/გ საქართველოს სსკ-ის სსკ-ის 177-ე მუხლის მე-2 ნაწილის,,ა’’, ,,ბ’’ქ.პ, 177-ე მუხლის მე-2 ნაწილის ,,ა’’ ქ.პ, 265-ე მუხლის მე-2 ნაწილის ,,ე’’ და მე-3 ნაწილის ,,ა’’ ქ/პ 273-ე მუხლით
24.10.19 14:00 სთ. დარბაზი N9
მოსამართლე: მარინა სირაძე
სისხლის სამართლის საქმე დიმიტრი ბუიღლიშვილის მიმართ, დ/გ საქართველოს სსკ-ის 179-ე მუხლის მე-2 ნაწილის ,,ბ’’, მე-3 ნაწილის ,,ბ’’ ქ/პ და მე-4 ნაწილის ,,ბ’’ ქ/პ
24.10.19 15:00 სთ. დარბაზი N9
მოსამართლე: მარინა სირაძე
სისხლის სამართლის საქმე პაატა დეისაძის და გურამ გელოვანის მიმართ, დ/გ საქართველოს სსკ-ის 179-ე მუხლის მე-2 ნაწილის ,,ბ’’ და მე-3 ნაწილის ,,გ’’ ქ.პ 236-ე მუხლის მე-3 ნაწილით
24.10.19 16:00 სთ. დარბაზი N9
მოსამართლე: მ. იმერლიშვილი
სს საქმე ირაკლი ვაშაყმაძის მიმართ დანაშაულისათვის გათვალისწინებული სსკ 177 მუხლის II ნაწილის „ა,ბ“ პუნქტებით, III ნაწილის „ა“ პრუნქტით
23.10.19 წ. – 12 სთ დარბაზი №9
მოსამართლე: მ. იმერლიშვილი
სს საქმე ვახტანგ შავლაძის მიმართ დანაშაულისათვის გათვალისწინებული სსკ 126 მუხლის I ნაწილით
23.10.19 წ. – 13 სთ დარბაზი №9
მოსამართლე: მ. იმერლიშვილი
სს საქმე გიორგი თუნთიას (გამართლებული) მიმართ დანაშაულისათვის გათვალისწინებული სსკ 126′ მუხლის II ნაწილის „ა“ პუნქტით (2 ეპიზ.), 11′-140 მუხლის I ნაწილით, 11′-151 მუხლის II ნაწილის „გ“ პუნქტით
23.10.19 წ. – 14 სთ დარბაზი №9
მოსამართლე: ვერა დოლიძე
სისხლის სამართლის საქმე ალექსანდრე რაზმაძის მიმართ დანაშაული გათვალისწინებული საქართველოს სსკ-ის 177-ე მუხლის მე-2 ნაწ ,,ა“ ქვ, მე-3 ნაწ ,,ბ“ და ,,დ“ ქვ.
21.10.2019წ. 12:00 საათი დარბაზი №2
მოსამართლე: ვერა დოლიძე
სისხლის სამართლის საქმე გივი ცაგურიას მიმართ დანაშაული გათვალისწინებული საქართველოს სსკ-ის 11 1 ;151-ე მუხლის პირველი ნაწ და მე-2 ნაწ ,,გ“ ქვ.
21.10.2019წ. 14:00 საათი დარბაზი №2
მოსამართლე: ვერა დოლიძე
სისხლის სამართლის საქმე ამირან ვეკუას მიმართ, დანაშაული გათვალისწინებული საქართველოს სსკ-ის 141-ე მუხლის პირველი ნაწ.
22.10.2019წ. 11:00 საათი დარბაზი №9
მოსამართლე: ვერა დოლიძე
სისხლის სამართლის საქმე მუსტაფა ქადირ აკდემირის და რამაზ ირემაძის მიმართ, დანაშაული გათვალისწინებული საქართველოს სსკ-ის 150-ე მუხლის მე-2 ნაწ ,,ბ“ ქვ.
22.10.2019წ. 13:00 საათი დარბაზი №9
მოსამართლე: ვერა დოლიძე
სისხლის სამართლის საქმე გენადი მიქელაძის მიმართ დანაშაული გათვალისწინებული საქართველოს სსკ-ის 179-ე მუხლის მე-2 ნაწ ,,ა“ ქვ, მე-3 ნაწილის ,,ა“ და ,,გ“ ქვ.
22.10.2019წ. 14:30 საათი დარბაზი №9
მოსამართლე: ვერა დოლიძე
სისხლის სამართლის საქმე ხვიჩა სულაქველიძის, თენგიზ კეთილაძის, მალხაზ ბოჭორიშვილის და ამირან ბოჭორიშვილის მიმართ დანაშაული გათვალისწინებული საქართველოს სსკ-ის 2231-ე მუხლის პირველი ნაწილით და 376-ე მუხლით.
22.10.2019წ. 15:30 საათი დარბაზი №9
მოსამართლე: მ. იმერლიშვილი
სს საქმე დავით ნიგურიანის მიმართ დანაშაულისათვის გათვალისწინებული სსკ 108 მუხლით, 238′ მუხლის II ნაწილით
23.10.19 წ. – 15 სთ დარბაზი №9
მოსამართლე: მაკა გორგოძე
სისხლის სამართლის საქმე ნუგზარ ურუშაძის,დავით ხიმშიაშვილის და ილია აფხაზავას მიმართ, დანაშაული გათვალისწინებული საქართველოს სსკ-ის 177-ე მუხლის მე-2 ნაწილის ,,ა” ქვეპუნქტით და მე-3 ნაწილის ,,ა“ და ,,გ” ქვეპუნქტით და მე-4 ნაწილის ,,გ” ქვეპუნქტით
24.10.19 წ.- 11:30სთ დარბაზი №8
მოსამართლე: მაკა გორგოძე
სისხლის სამართლის საქმე კახაბერ მახარაშვილის, გიორგი ზვიადაძის, დავით კუბლაშვილის და იმედა სულაქველიძის მიმართ, დანაშაული გათვალისწინებული საქართველოს სსკ-ის 179-ე მუხლის მე-2 ნაწილის ,,ბ” ქვეპუნქტით და მე-3 ნაწილის ,,ბ” ქვეპუნქტით და მე-4 ნაწილის ,,ბ” ქვეპუნქტით, 236-ე მუხლის მე-2 და მე-3 ნაწილებით, 2731-ე მუხლის პირველი ნაწილით
21.10.19 წ.- 15:00სთ დარბაზი №8
მოსამართლე: მაკა გორგოძე
სისხლის სამართლის საქმე გიორგი ხორგუანის მიმართ, დანაშაული გათვალისწინებული საქართველოს სსკ-ის 339-ე მუხლის მე-2 ნაწილით, მე-19,3782-ე მუხლის პირველი ნაწილით
21.10.19 წ.- 14:00სთ დარბაზი №8
მოსამართლე: ლერი თედორაძე
1. სისხლის სამართლის საქმე გიორგი ჯიჯიეშვილის მიმართ, დ/გ სსკ-ის 260-ე მუხლის 1-ლი ნაწ;
23.10.19 12:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: ლერი თედორაძე
2. სისხლის სამართლის საქმე ბესარიონ ბეჟუაშვილის მიმართ, დ/გ საქართველოს სსკ-ის 187-ე მუხლის მე-2 ნაწილით, გამართლებული
23.10.19 13:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: ლერი თედორაძე
3. სისხლის სამართლის საქმე ვაჟა თურმანიძის მიმართ, დ/გ საქართველოს სსკ-ის 19-178-ე მუხლის მე-2 ნაწილის „ა“ და მე-3 ნაწილის „ბ“ ქვეპუნქტები; 177-ე მუხლის მე-2 ნაწილის „ა“ და მე-3 ნაწილის „ბ“ ქვეპუნქტები
23.10.19 14:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: ლერი თედორაძე
4. სისხლის სამართლის საქმე მიხეილ ბადრიშვილის მიმართ, დ/გ საქართველოს სსკ-ის 111, 151-ე მუხლის პირველი ნაწილით
23.10.19 15:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: ლერი თედორაძე
5. სისხლის სამართლის საქმე გიორგი იაკობაძის მიმართ, დ/გ სსკ-ის 1261-ე მუხლის მე-1 ნაწილით;
23.10.19 16:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: ლერი თედორაძე
6. სისხლის სამართლის საქმე ირაკლი ურუშაძის მიმართ, დ/გ საქართველოს სსკ-ის 260 მუხლის 3 ნაწილის „ა“ და „გ“ ქვ/პ; საპატიმრო
23.10.19 17:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: ლერი თედორაძე
7. სისხლის სამართლის საქმე მათე ხმელიძის მიმართ, დ/გ საქართველოს სსკ-ის 1261 მუხლის მე-2 ნაწილის „ა“ ქვ/პ; საპატიმრო
25.10.19 12:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: ლერი თედორაძე
8. სისხლის სამართლის საქმე რამაზ კობრავას მიმართ, დ/გ საქართველოს სსკ-ის 1261 მუხლის 11 ნაწილის „ე“ ქვ;111, 151-ე მუხლის პირველი ნაწილით (ორი ეპიზოდი) გამართლებული
25.10.19 16:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: ლერი თედორაძე
9. სისხლის სამართლის საქმე ვახტანგ ტაბატაძის მიმართ, დ/გ საქართველოს სსკ-ის 1261 მუხლის 2 ნაწილის „ა“ ქვ; 111;126 მე-2 ნაწილის „ბ“ და „დ“ ქვეპუნქტებითა და 111;151-ე მუხლის მეორე ნაწილის „გ“ ქვეპუნქტით
25.10.19 17:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: მაკა გორგოძე
სისხლის სამართლის საქმე აშქან ბაიათის მიმართ, დანაშაული გათვალისწინებული საქართველოს სსკ-ის 260-ე მუხლის მე-5 ნაწილის ,,ა“ ქვეპუნქტით და 260-ე მუხლის პირველი ნაწილით და მე-3 ნაწილის ,,ა“ ქვეპუნქტით.
21.10.2019წ.- 11:30სთ დარბაზი №8
მოსამართლე: მაკა გორგოძე
სისხლის სამართლის საქმე ზურაბ ფარულავას მიმართ, დანაშაული გათვალისწინებული საქართველოს სსკ-ის 179-ე მუხლის მე-3 ნაწილის ,,ა“ ქვეპუნქტით
21.10.2019წ.- 12:00სთ დარბაზი №8
მოსამართლე: მაკა გორგოძე
სისხლის სამართლის საქმე შოთა ჯაიანის მიმართ, დანაშაული გათვალისწინებული საქართველოს სსკ-ის 177-ე მუხლის მე-2 ნაწილის ,,ა“ ქვეპუნქტით და მე-3 ნაწილის ,,გ“ ქვეპუნქტით
21.10.2019წ.- 13:00სთ დარბაზი №8
მოსამართლე: თეიმურაზ სვანიძე
10. სისხლის სამართლის საქმე ნიაზ ბიქტორის ძე მიქავას მიმართ, გამართლებულია სსკ-ის 126 1-ე მუხ. 1-ლი ნაწ. 24.10.19
17:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: თეიმურაზ სვანიძე
8. სისხლის სამართლის საქმე ბადრი ვლადიმერის ძე თუთბერიძის მიმართ, გამართლებულია სსკ-ის 117-ე მუხ. 1-ლი ნაწ.
24.10.19 15:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: თეიმურაზ სვანიძე
9. სისხლის სამართლის საქმე გოგი ამირანის ძე წულაიას მიმართ, დ/გ სსკ-ის 111,381 1-ე მუხ. 1-ლი ნაწ.
24.10.19 16:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: თეიმურაზ სვანიძე
1. სისხლის სამართლის საქმე ნუგზარ ასლანის ძე ბერიძის მიმართ, დ/გ სსკ-ის 260-ე მუხლის მე-6 ნაწილის ,,ა“ ქ/პ;
22.10.19 12:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: თეიმურაზ სვანიძე
2. სისხლის სამართლის საქმე იაშა მიხეილის ძე ჩხიკვაძის მიმართ, დ/გ სსკ-ის 260-ე მუხ. მე-3 ნაწ. ,,ა“ და მე-5 ნაწ. ,,ა“ ქ/პ.;
22.10.19 14:00 საათზე დარბაზი №9
მოსამართლე: თეიმურაზ სვანიძე
3. სისხლის სამართლის საქმე ლაშა ვასილის ძე კახიანის მიმართ, დ/გ სსკ-ის 120-ე მუხ. სსკ-ის 117-ე მუხ. 1-ლი ნაწ. სსკ-ის 117-ე მუხ. მე-7 ნაწ.
22.10.19 16:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: თეიმურაზ სვანიძე
4. სისხლის სამართლის საქმე ივანე გიორგის ძე სურმავას მიმართ, გამართლებულია სსკ-ის 111,151ე მუხ. 1-ლი ნაწ. (2 ეპიზ); სსკ-ის 1261-ე მუხ. 1-ლი ნაწ.
24.10.19 11:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: თეიმურაზ სვანიძე
5. სისხლის სამართლის საქმე სამსონ სელმარის ძე ჩხეიძის მიმართ, დ/გ სსკ-ის 111,151-ე მუხ. 1-ლი ნაწ. გამართლებულია სსკ-ის 111,187ე მუხ. მე-2 ნაწ. ,,ა“ ქ/პ;
24.10.19 12:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: თეიმურაზ სვანიძე
6. სისხლის სამართლის საქმე ზვიად რომანის ძე ჩაჩუას მიმართ, გამართლებულია სსკ-ის 1261-ე მუხ. 1-ლი ნაწ. (4 ეპიზ) და სსკ-ის 111,151-ე მუხ. მე-2 ნაწ. ,,ბ“ ქ/პ.
24.10.19 13:00 საათზე დარბაზი №8
მოსამართლე: თეიმურაზ სვანიძე
7. სისხლის სამართლის საქმე შალვა ოთარის ძე აფხაზავას მიმართ, დ/გ სსკ-ის 1261-ე მუხ. 1-ლი ნაწ. სსკ-ის 111,150-ე მუხ. 1-ლი ნაწ.
24.10.19 14:00 საათზე დარბაზი №8

სასამართლოსთვის მიმართვის წესი

სასამართლოსთვის მიმართვის წესი
http://parliament.ge
http://supremecourt.ge
http://hcoj.gov.ge/
სახელმწიფო ბაჟის გამოთვლის პროგრამა
1348490145_macne
1343896684_sajaro shetyobinebebi
1348490167_googlemap